top of page

Biblioteq on sündmusteks mõeldud salong.

Meie käes on kõige väärtuslikum sündmuste kollektsioon maailmas.

Ava

Saabumine, õhus on elektrit. Kogunemine.

Meil saadakse kokku.

Tihti selleks, et midagi tähistada, mõnikord midagi esitleda ja teinekord midagi kuulata.

Ja loomulikult midagi maitsta.

 

Tantsimisest rääkimata.

 

Biblioteq on salong. Meie käes on kõige väärtuslikum sündmuste kollektsioon maailmas.

 

Biblioteq on koht, kus aeg on suurepärane.

Biblioteqi märksõnadeks on isiklik ja detailne lähenemine, kõrged standardid, unikaalsus, paindlikkus ja professionaalsus. Salong on ühtaegu nii koduselt hubane kui ka elegantselt šikk. See on ainulaadne kooslus parimast teenindusest, personaalsest lähenemisest, taskukohasest luksusest ja privaatsusest. Tegu on kordumatu kohaga, kus iga külastus erineb ja reeglid muutuvad sündmusest olenevalt.

Meist
Teenused

Meie

kollektsioon

Biblioteq on mitmeotstarbeline salong. Tänu ruumide dünaamilistele võimalustele, kohaldub see iga kliendi soovidele ja sündmuse iseloomule vastavaks. Salong sobib mistahes sündmuste pidamiseks: olgu selleks isiklikud tähtpäevad nagu sünnipäev ja pulmad või õhtu-, lõuna- ja hommikusöögid, pressikonverentsid, korporatiivsündmused, tooteesitlused, kontserdid ja muud muusikasündmused, teemapeod, vastuvõtud või miks mitte ka salaööklubi, kuhu vaid vähestel väljavalitutel on sissepääs. Salong on avatud vaid ette tellitud sündmusteks.

Biblioteqi salongi kuuluvad maitsekalt kujundatud, esinduslik sündmuste saal, modernne puhkeala, rohkete võimalustega köök, unisex buduaar ja kompaktne rõdu.

Ruumid mahutavad mugavalt kuni 50 külalist õhtusöögiks või kuni 70 külalist püstijalapeoks.

Asset 5@4x.png

Biblioteq on mõeldud nii neile, kes soovivad vaid ruumi rentida, kui ka neile, kes soovivad saada täisteenuse ehk terve sündmuse organiseerimist ideest teostuseni.

Kiire elutempo tõttu ei ole alati aega detailide üle otsustada, Biblioteq teeb seda soovi korral külalise eest. Kui vaja, tuuakse kohale artistid laiast maailmast või kodumaalt. Kulinaarsetele rännakutele viivad Eesti oma ala tipud – koostööpartneriteks on nii erakokad kui ka parimad toitlustusettevõtted. Kliendil on unikaalne võimalus olla omaenda loodud unistuste restoranis, kus kehtivad tema reeglid: kodusest pikast peolauast lumivalgete laudlinadega restoranini, püstijala kokteilipeost bufeeõhtusöögini. Suurejooneliselt valgusküllases või hoopis salapäraselt hämaras peosaalis, nii hommikul, päeval kui ka õhtul.

Võta meiega ühendust ning leiame sinu sündmusele unikaalse lahenduse

Tänud, võtame sinuga peatselt ühendust!

Võta meiega ühendust e-maili teel

Või helista meile

Kontakt
bottom of page